Privé Developers מדווחים על הצלחה בהשגת מימון ל-Privé ב-Island Estates, זוכים לניצחון נוסף בבית המשפט

Privé Island – October 26, 2015

יום גדול ל-Privé ב-Island Estates

Privé Developers בע”מ הכריזו בגאווה ביום ו’, 23 באוקטובר 2015, כי הם השיגו את כל המימון הדרוש לבניית פרויקט Privé at Island Estates, ובו 160 יחידות. ההלוואה הושגה בעזרתו של מלווה תושב ניו יורק סיטי. היא כוללת מקדמה ראשונית בת 25 מיליון דולר, ומאפשרת מקדמות נוספות בהמשך הדרך, עד 200 מיליון דולר במצטבר.


Privé נמצאת כרגע בהקמה. הקבלן האחראי לבניית הפרויקט הוא Suffolk Construction, אחד הקבלנים הכלליים הגדולים בפלורידה, הבונה גם עבור המרכז העולמי מיאמי, ו-All Aboard Florida. “אנו נרגשים ביותר לאחר שהשגנו את המימון, וממשיכים לבנות בקצב הנוכחי, על פי לוח הזמנים, לקראת השלמת הפרויקט ברבעון השני של 2017”, אמר דניאל לבנסון בשמה של Privé Developers.
 

“הברוקרים והרוכשים הגיבו בעוצמה במהלך הקיץ, היות שהם רואים עתה את הבנייה באי, ואת המגדלים העולים מן הקרקע”, אמר גרג פרידמן מ-Privé Developers, אשר מכרה יחידות בפרוייקט בשווי של מעל 250 מיליון דולר.”

 
בעניין אחר, ביום ו’, בעקבות החלטה קודמת בבית המשפט הפדרלי, בה נקבע כי לשכניה של Privé אין כל מעמד או זכויות המאפשרים להם לערער על רישיונות הבינוי בהם זכתה חברת Privé, השופט Bagley בבית המשפט של מדינת פלורידה אישר שוב כי הזכויות הקנויות, מהן עלו הזכויות הרכושיות על הקרקע, שרירות וקיימות, החברה מעולם לא ויתרה עליהם, והן מוגנות באופן חוקתי, הן ע”י חוקת מדינת פלורידה והן ע”י חוקת ארה”ב.

מלבד הזכויות הקנויות, אשר אושרו ע”י העיר Aventura ב-2006, כאשר העיר אימצה את אותן זכויות שהיו צמודות לקרקע מאז שנות השבעים, חברת Privé קיבלה מאז אישור לתכנית האתר הראשונית, אישור לתכנית האתר הסופית ורישיונות בינוי, כולם בלתי חוזרים.
 

הניצחון הנוסף שהושג היום בנושא זכויות קנויות, בסך הכל מאשר שוב את מה שכבר ידענו – היינו, שזכויותינו הקנויות נותרות בתוקפן. גם אם עורכי הדין של הצד שכנגד רוצים שאנשים יחשבו אחרת, שום דבר ממה שקרה היום לא משפיע על יכולתה של חברת Privé להמשיך בבניין הפרויקט, היות שבית המשפט הפדרלי כבר החליט כי השכנים אינם יכולים לערער על רישיונות הבינוי שהונפקו עבור Privé”. .

 
למידע נוסף, אנא צור קשר עם צוות המכירות בטל’ (בארה”ב) 866-260-1961, או הקלק בהמשך

צור קשר

אודות Privé ב-Island Estates

פרויקט Privé® נמצא באי פרטי ששטחו 32.5 דונם, המצוי בין האי ויליאמס לחוף Sunny Isles. מגדלי-הדגל של הפרויקט, בני 16 הקומות, אותם תכנן משרד הארכיטקטים ידוע-השם Sieger Suarez, יכללו בסך הכל 160 דירות יוקרה עילית על שפת המים, שגודלן נע בין 240 מ”ר למעל 830 מ”ר ביחידות פנטהאוז נבחרות – פסגת הנדל”ן היוקרתי במיאמי.

כל דירה בפרויקט Privé תכלול כניסה פרטית למעלית, תכניות קומה זורמות עם קירות זכוכית בני שלושה מטר, הפונים מזרחה ומערבה, מרפסות בעומק שלושה מטר, נוף רחב הפונה לים בכיוון מזרח/מערב בכל הדירה, מטבחים וחדרי שירותים אירופאיים וכן מטבחים חיצוניים לקיץ. המתקנים והשירותים המעולים, המזכירים אתרי נופש, כוללים חדר כושר ששטחו 930 מ”ר וספא בכל מגדל, חדרי אוכל ומועדונים פרטיים, בית קפה ליד הבריכה, חדרי יינות וסיגרים, חדרי ילדים, מגרש טניס, שתי בריכות שחייה ומתקני ג’קוזי, מרינה, מזח פרטי, נתיב אל הטבע*, חוף פרטי, מסלול ג’וגינג*, שער כניסה עם בקרה 24 שעות ביממה, פטרולי ביטחון ושוער במשרה מלאה.

Main Menu